Jesień na Balearach 2024

Baleary Jacht jeszcze nie wybrany


Załoga

ysqr (1 kB) ysqr (1 kB) ysqr (1 kB) ysqr (1 kB) ysqr (1 kB) ysqr (1 kB) ysqr (1 kB) Irek
Hania Andrzej Renata Wiśnia Natalia Adax Agata Krzyś
Adam Patryk Lucjan Pablo Mirek Sofija Jerzyk Skiper
Kolory
Wolne miejsce Wstępne zgłoszenie Wpłacona za;oczka Pełna wpłata

Stanęliśmy na noc w otoczonej skałami zatoczce z prozaicznej przyczyny - nie chciałem do portu w Palmie wchodzić po ciemku. Tymczasem otoczenie zrobiło na załodze duże wrażenia i padło chóralne pytanie - dla czego dopiero teraz i na tak krótko. No więc proponuje miłośnikom malowniczych zatoczek rejs na przyszłą jesień po Balearach. Podobnych zatoczek tam bez liku a i porciki (poza Palmą czy Ibizą ) także malownicze. Zatem tradycyjne, żeby nie zmagać się z upałem proponuję w październiku penetrowanie zakamarków Balearów. A jeśli zachciało by się nam zobaczyć Costa del Sol - to czemu nie zrobić wyskoku na kontynent. Dwa tygodnie. Zbieram zgłoszenia.

Nie przywiązujcie się jeszcze do tego składu ponieważ podczas naszego spotkania klubu Białego Wieloryba na Mazurach, padł pomysł, aby Krzysztof wyrobił sobie wreszcie stosowne patenta i wówczas popłynęlibyśmy w dwie łódki czyli w składzie 2*8
Układ 3*8 został wczoraj na tajnym posiedzeniu w patio pubu "U Szewca" zatwierdzony. Zatem mamy jeszcze conajmniej 6 vakatów. Ponieważ do rejsu jeszcze ponad rok, sądzę, że tymi vakatami nie musimy si na razie przejmować. Zatem trzymamy kciuki za studia Krzysiowe.

Krzysiowe studia zakończyły się pełnym sukcesem i zaposiadł nie tylko patent Sternika Morskiego ( zwanego w skrócie Morsem, ale i licencję radiową SRC. Ponadto do floty dołączył Irek tak więc łódek będ\ie trzy.

Achtung! Uwaga! WnimanijeI

Pora na deklaracje. Żeby uzyskać rozsądne ceny należy teraz podpisać zamówienie jachtów a to oznacza konieczność wpłacenia zaliczki. Szacunkowo koja będzie kosztowała 450 euro zatem oczekuję gotowości wpłacenia zaliczki w wysokości 250 euro. Czekam na deklaracje.

szukaj w mapie witryny