forumowy rejs roztocza

roztocze trasa


zebranie w siedzibie lozż się odbyło i nasz postulat został zaakceptowany zatem odbierzemy roztocze 23 czerwca w stavanger i oddajemy 7 lipca w bodo. co pomiędzy zależy od nas i od pogody. cieszę się z waszej szybkiej reakcji. przypominam, że zielony kolor oznacza wolną koję, żółty - zgłoszenie, niebieski wpłaconą zaliczkę a czerwony pełną wpłatę. sposób rządzenia kasą jachtową zastosowany w ostatnim rejsie wydaje mi sie optymalny - tutaj także będziemy mieli do czynienie z różnymi walutami. również czterowachtowy grafik zastosowany ostatnio raczej sie sprawdził. zapraszam niezdecydowanych

spotkałem sie z organizatorami następnego po naszym rejsu czyli ykp lublin. doszlismy wspólnie do wniosku, że podróżowanie do i z bodo jest kosztowne i kłopotliwe, ustalilismy, że punktem wymiany będzie bergen, które ma bezposrednie połączenia z wieloma miastami polski. nasza trasa coskolwiek sie skróci dzięki czemu będziemy mieli więcej czasu na penetrowanie zakamarków fiordów.

Zgodnie z tradycjš okazało się, że nie ma komu przyprowadzić naszego kredensu po zagranicznych wojażach do domu. Zapraszam zatem na 16 wrze?nia na rejs z Sandefiordu do Szczecina lub, je?li udział Roztocza w zlocie "Próchno i rdza" dojdzie do skutku, do Gdyni.

przypominam o wpłacie wpisowego potwierdzającego rezerwację (100 pln ) wpłata zaznaczona na niebiesko.
bieżąca dyskusja o rejsie na forum żegluj_net:

załoga

wolna koja wolna koja wolna koja wolna koja Sebastian Tomek Mateusz Karol Robert Szpiszpak Moroszka skiper

szukaj w mapie witryny