Saloniki 2024

Do Salonik 2024 Anna


Załoga

Etap biały Andrzej Hania Jacek free Kuba ASIA Lucjan Olek Morozka Skiper
Etap pomarańczowy Andrzej Hania Lidia Krzyś Adax Agata Natalia Ewa Rena Skiper
Kolory
Wolne miejsce Wstępne zgłoszenie Wpłacona za;oczka Pełna wpłata

Tam mnie jeszcze nie było - po północnej stronie morza Egejskiego. Ponadto - tam w ogóle mało kto bywa zatem możemy spodziewać się mniej zatłoczonych miejsc. Zaplanowałem trzy tygodnie żeglugi z wymianą części załogi w Salonikach. Start w połowie kwietnia, najlepiej w sobotę 13 kwietnia. Saloniki mają niezłe połączenie lotnicze z Polską zatem wymiana załogi nie powinna nastręczać kłopotów. Okazały jacht Anna ze stajni Gianisa Markidiakisa typu Cyclades 50.5 Teoretycznie 12 osobowy ale raczej ograniczymy się do 11 na każdym etapie bo 12 oznaczałoby konieczność mieszkania 2 osób w skiperce na dziobie. Wstępne zgłoszenia w zasadzie wyczerpują listę załogi ale godzina prawdy wybije gdy trzeba będzie wpłacić pierwszą ratę czarteru. Aby nam łódka nie przepadła ta wpłata powinna nastąpić w sierpniu.

Zatem uściślając: Pierwszy etap startuje z Alimos 20 kwietnia i kończy 30 kwietnia w Salonikach. Druga ekipa startuje 1 maja i kończy 11 maja w tymże Alimos. Zainteresowanych proszę o wpłatę połowy należności za czarter która wynosi 390 EUR. Jacht jest w pełni ubezpieczony więc nie musimy wpłacać ani ubezpieczać kaucji. Składkę do kasy jachtowej szacuję na 10 euro/doba do wpłacenia na pokładzie. Numery rachunków podałem w grupie na WhatsApp ale jeśli ktoś tam nie występuje to wyślę mailem na żądanie. Przed rejsem będziemy musieli jeszcze skompletować dwie listy załogi - na każdy etap osobno. Odezwę się do tych, których danych mi zabraknie.
Wyjaśnienie zmiany.
Ponieważ kolega rezerwujacy dwa miejsca na obydwu etapach ostatecznie sie wycofał, zdecydowalismy w porozumieniu z uczestnikami na WhatsApp że nikt nie będzie spał w skiperce a załogę ograniczymy do 10 osób. Teoretycznie skiperka jest dla skipera ale w wypadku dłuzszych etapów skiper musi być dostepny non-stop więc jednak jesli nie na pokładzie to powinien mieszkac w kabinie dostepnej z messy. Stąd zmiana ceny pod warunkiem, że ten skład 9+1 uda się uzyskać.
Stopy wody pod kilem!

szukaj w mapie witryny