SIRIUS 2015

Więcej o jachcie i rejsach sirius-trasa Sirius 2015


Po zimowej wizycie na Kanarach piękny 47 stopowy Oceanis imieniem Sirius wraca na północ w rodzime strony. Zapraszam amatorów żeglarstwa ze szczególnym uwzględnieniem przyjaciół, którzy już ze mną pływali i nie zniechęcili się z tego powodu do żeglarstwa, do udziału w proponowanym przeze mnie etapie. Zaczynamy 26 kwietnia w Brescie a kończymy 10 maja w Dublinie. Dla tych, którzy nie mają tyle wolnego czasu przewidziałem w połowie trasy wizytę w Cork ( dokładniej w Crosshaven k. Cork ) gdzie można się będzie wyokrętować po tygodniu lub zaokrętować na kolejny tydzień rejsu. Po drodze sporo malowniczych miejsc do odwiedzenia. Penzance w Kornwalii i Milford w południowej Walii. Waterford lub Kinsale w Irlandii i znów w Walii Caernarfon. Kończymy w pięknym Dublinie. Pływanie po zakamarkach morza Irlandzkiego pozwoli praktycznie oswoić się z nawigacją po wodach pływowych.
Organizatorem rejsu jest armator jachtu i w sprawie udziału proszę się kontaktować z nim przez stronę jachtu (link pod zdjęciem jachtu ) Oczywiście odpowiem na wszystkie pytania za pośrednictwem poczty elektronicznej pod moim adresem, umieszczonym poniżej.

Rejs się zakończył, jakkolwiek chłód nam doskwierał, na pokładzie było ciepło nie tylko ze względu na działającą farelkę ale przede wszystkim, dzięki bardzo przyjaznej atmosferze za co załodze serdecznie i szczerze dziękuje. Dołączam skorygowana trasę rejsu i jego podsumowania. .
Tutaj moje zdjęcia      Tutaj sprawozdanie z rejsu
kartka
Tutaj kontakt mailowy ze skiperem

Załoga

>
Irek złota rączka Monisia Senior Małgosia Marek Joanna Skiper

Szukaj w mapie witryny